Мілан втратив щонайменше на пів року ключового півзахисника

Ісмаеля Беннасера було прооперовано після травми коліна.
2023 г., 16 травня, 14:52
Ісмаель Беннасер / Getty Images

Мілан втратив на тривалий період одного з лідерів нинішньої команди - півзахисника Ісмаеля Беннасера.

Алжирський хавбек отримав травму правого коліна в першому поєдинку півфіналу Ліги чемпіонів з Інтером (0:2) і був замінений вже на 17-й хвилині протистояння, а стадіон після гри залишав на милицях.

Як повідомляє офіційний сайт "россонері", 25-річному футболісту була зроблена артроскопічна операція, після чого на нього очікує тривале відновлення.

За попередніми даними, на реабілітацію після травми гравцеві знадобиться щонайменше шість місяців.

Зазначимо, що в нинішньому сезоні Беннасер провів у складі Мілана в усіх турнірах 40 матчів, записавши на свій рахунок три голи та дві результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що лідер Айнтрахта веде переговори про перехід у Мілан.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Ісмаель Беннасер