Ліверпуль - Астон Вілла 1:1: огляд матчу і результат гри 20.05.2023

Мерсисайдці продовжили свою безпрограшну серію в АПЛ до десяти поєдинків.
2023 г., 20 травня, 19:09
Ліверпуль зіграв унічию з Астон Віллою / Getty Images

У суботу, 20 травня, Ліверпуль приймав на своєму полі Астон Віллу в рамках 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Команда Юргена Клоппа ледь не зазнала першої поразки за останні десять матчів у чемпіонаті, але все ж наприкінці поєдинку з бірмінгемцями зуміла вирвати нічийний результат 1:1.

Астон Вілла мала чудову нагоду повести в матчі на 22-й хвилині, але Оллі Воткінс не реалізував пенальті. Проте вже незабаром підопічні Унаї Емері відкрили рахунок зусиллями Джейкоба Ремзі.

Після перерви "червоним" вдалося відігратися, але гол Коді Гакпо було скасовано через офсайд. Мінімальна перевага "вілланів" протрималася до кінця зустрічі, але мерсисайдцям все ж вдалося уникнути поразки завдяки результативному удару Роберто Фірміно.

Джерело: Getty Images

Наразі Ліверпуль із 66 очками посідає п'яте місце в турнірній таблиці АПЛ, відстаючи на три бали від Манчестер Юнайтед і Ньюкасла, які перебувають у зоні Ліги чемпіонів і мають на один зіграний матч менше. Астон Вілла з 58 пунктами йде на сьомій позиції.