Наполі - Інтер 3:1 відео голів та найкращих моментів матчу 21.05.2023 Серії А

"Нерадзуррі" не зуміли обіграти суперника, який уже нізащо не бореться, достроково ставши чемпіоном.
2023 г., 21 травня, 23:03
Наполі - Інтер / Getty Images

Міланський Інтер безуспішно з'їздив у гості до Наполі, котрий кілька турів тому став чемпіоном Італії. У рамках 36-го туру команда Сімоне Індзагі поступилася неаполітанцям із рахунком 1:3.

Все почалося з вилучення Роберто Гальярдіні по ходу ще першого тайму. Після перерви партенопейці вийшли вперед завдяки голу Андре-Франка Замбо-Ангісса, а за 10 хвилин до кінця Ромелу Лукаку зрівняв рахунок.

Однак незабаром Джованні Ді Лоренцо подарував своїй команді перевагу, яку зафіксував Джанлука Гаетано.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Наполі - Інтер у тридцять шостому турі Серії А:

Наполі - Інтер 3:1
Голи: Ангісса, 67, Ді Лоренцо, 85, Гаетано, 90+5 - Лукаку, 82.

Володіння м'ячем: 71% - 29%
Удари: 22 - 6
Удари в площину: 9 - 2
Фоли: 10 - 14
Очікувані голи (xG): 1.88 - 0.54.

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім (Жезус, 74), Олівера - Замбо-Ангісса, Лоботка, Зелінські (Гаетано, 83) - Елмас (Распадорі, 69), Осімхен (Сімеоне, 69), Кварацхелія (Політано, 83).

Інтер: Онана - Д'Амброзіо, Де Врей, Бастоні (Ачербі, 58) - Белланова (Думфріс, 74), Барелла (Брозовіч, 58), Асллані, Гальярдіні, Госенс (Мартінес, 80) - Лукаку, Корреа (Дімарко, 74).