Манчестер Юнайтед - Челсі 4:1 відео голів і найкращих моментів матчу 25.05.2023

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2023 г., 26 травня, 08:42
Манчестер Юнайтед розгромив Челсі / Getty Images

У четвер, 25 травня, Манчестер Юнайтед у перенесеному матчі 32 туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Челсі.

Манкуніанці впевнено розібралися із суперником, розгромивши його з рахунком 4:1, та забезпечили собі місце в Лізі чемпіонів наступного сезону.

У першому таймі результативні удари у складі МЮ на свій рахунок записали Каземіро й Антоні Марсіаль, а у другій половині зустрічі Челсі добили Бруну Фернандеш, який реалізував пенальті, та Маркус Рашфорд. У "синіх" голом престижу відзначився Жоау Феліш.

Українець Михайло Мудрик вийшов на поле у старті лондонської команди та був замінений на 64-й хвилині.

Манчестер Юнайтед, набравши 72 очки, піднявся на третє місце в турнірній таблиці АПЛ. Челсі з 43 балами займає 12-у позицію.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Манчестер Юнайтед - Челсі у 32-му турі АПЛ:

Манчестер Юнайтед - Челсі 4:1

Голи: Каземіро, 6, Марсіаль, 45+5, Фернандеш, 73 (пен.), Решфорд, 78 - Феліш, 89

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Уан-Біссака, Варан, Лінделеф, Шоу (Маласіа, 46) - Мактоміней, Еріксен (Фред, 70), Каземіро, Бруну Фернандеш (Мактоміней, 86), Санчо, Антоні (Решфорд, 29) - Марсьяль (Гарначо, 70).

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Чалоба, Фофана, Голл - Ґаллахер (Фофана, 82), Фернандес, Чуквуемека (Лофтус-Чік, 82) - Гавертц (Жоау Феліш, 64), Мудрік (Пулішич, 64), Мадуеке (Зієш, 82).

Попередження: Маласіа, 75 - Фернандес, 75.