Барселона - Мальорка 3:0: огляд матчу та результат гри 28.05.2023

Каталонці провели останню гру перед реконструкцією Камп Ноу.
2023 г., 28 травня, 21:58
ФК Барселона / Getty Images

У неділю, 28 травня, в рамках 37 туру Барселона приймала Мальорку. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першій половині гри вінгер клубу Ансу Фаті оформив дубль. Іспанець відзначився на 1-й та 24-й хвилині зустрічі.

У другому таймі хавбек каталонців Гаві забив на 70 хвилині, встановивши фінальний результат на табло.

Нагадаємо, Барселона відіграла свій останній матч на стадіоні Камп Ноу перед реконструкцією.