Один провалився - залишилося двоє: хто стане першим володарем трьох Єврокубків

ISPORT.ua розповідає, хто з футболістів може встановити унікальне досягнення.
2023 г., 1 червня, 14:30
Теммі Абрагам / Getty Images

Учора, 31 травня, Рома поступилася Севільї у фіналі Ліги Європи.

Таким чином, Теммі Абрахам змарнував можливість вписати своє ім'я в історію футболу, як перший гравець, який виграв Лігу чемпіонів, Лігу Європи та Лігу конференцій.

Однак, у цьому сезоні, таким чином залишити свій слід можуть ще два футболісти, про яких і розповість ISPORT.ua.

Хто може стати першим гравцем в історії футболу, який виграв ЛЧ, ЛЄ і ЛК

Емерсон (Вест Гем)

• Чого не вистачає: Ліги конференцій
  • Що виграв: Лігу чемпіонів у сезоні-2020/21 і Лігу Європи в сезоні-2018/19 із Челсі.

Італієць бразильського походження зробив серйозний внесок у завоювання "синіми" Ліги Європи, але, потім втратив місце в старті і вже в переможній Лізі чемпіонів зіграв зовсім мало.

Влітку минулого року захисник перебрався до Вест Гема, в якому став основним і дійшов до фіналу Ліги конференцій, де незабаром зіграє з Фіорентиною.

Эмерсон
Эмерсон / Джерело: Getty Images

Генріх Мхітарян (Інтер)

• Чого не вистачає: Ліги Чемпіонів
  • Що виграв: Лігу Європи з Манчестер Юнайтед у сезоні-16/17 і Лігу конференцій із Ромою в сезоні-21/22

Вірменину пощастило стати одним із футболістів, які виграли перший в історії розіграш Ліги конференцій, зробивши помітний внесок у завоювання трофея колективом Жозе Моурінью. У таборі "червоних дявлів" він також був одним із провідних виконавців у тому сезоні, коли команда під керівництвом все того ж фахівця виграла Лігу Європи.

Тепер хавбек у стані "нерадзуррі" може ще раз вписати своє ім'я в історію футболу, якщо його команді вдасться перемогти Манчестер Сіті. Однак, цього разу його тренером є вже інший фахівець, а саме Сімоне Індзагі.

Генрих Мхитарян
Генрих Мхитарян / Джерело: Getty Images

Нагадаємо, що фінали Ліги конференцій і Ліги чемпіонів відбудуться 7 і 10 червня відповідно. Обидва матчі розпочнуться о 22:00 за київським часом.