Мессі: Я дуже хотів повернутися в Барсу, у мене була така мрія

Аргентинець пояснив, чому не повернувся в каталонський клуб.
7 червня, 22:52
Getty Images
Getty Images

Ліонель Мессі, який ось-ось стане гравцем Інтер Маямі, дав невеличке інтерв'ю, де багато говорив про Барселону і свій вибір.  

Лео підтвердив, що постійно спілкувався з головним тренером Барселони Хаві, вони так само залишаються друзями. До того ж аргентинець зізнався, що мріяв повернутися в Барселону.  

"Я дуже хотів повернутися в Барсу, у мене була така мрія. Але після того, що сталося два роки тому, я не хотів знову опинитися в такій самій ситуації, залишивши своє майбутнє в руках когось іншого", - цитує Мессі Фабріціо Романо.

Саме тому Лео ухвалив рішення, спираючись тільки на свої відчуття і думки про сім'ю. До того ж він не хотів бути відповідальним за все те, що робили Барселона і Ла Ліга для його повернення.  

"Я чув повідомлення про те, що Ла Ліга дала зелене світло, але правда в тому, що для того, щоб моє повернення в Барсу відбулося, не вистачало ще багато чого, дуже багато чого.  

 Я не хотів бути відповідальним за те, щоб вони продавали гравців або знижували зарплати. Я втомився", - зізнався аргентинець.  

Однак далі Мессі заявив, що не впевнений, що Барселона зробила все можливе для його повернення, адже знав він тільки те, що говорив йому Хаві.  

Читайте також: Мессі зізнався, що переходить в Інтер Маямі: Справа точно не в грошах

А з іспанським фахівцем вони жодного разу не обговорювали реальну пропозицію, жодного разу не говорили про його можливу зарплату. Хоч Лео знову підкреслив, що справа була зовсім не в грошах.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK