Гол з пенальті на 120+9 хвилині визначив останнього учасника Ла Ліги наступного сезону

Алавес вирвав путівку до найвищого дивізіону у вирішальному протистоянні з Леванте.
2023 г., 18 червня, 08:28
Алавес переміг Леванте / Getty Images

Алавес здобув драматичну перемогу над Леванте, ставши останнім учасником іспанської Ла Ліги наступного сезону.

Перший поєдинок фіналу плей-офф Сегунди тиждень тому завершився внічию 0:0. У основний час матчу-відповіді суперники знову не змогли вразити ворота один одного, а перемогу Алавес зумів вирвати лише на 120+9 хвилині другого екстра-тайму.

Гості заробили пенальті, який реалізував Асьєр Вільялібре, завоювавши для своєї команди путівку до найвищого дивізіону.

Варто зазначити, що Алавес повернувся до Ла Ліги через рік, вилетівши з найвищого дивізіону в сезоні-2021/2022.

Джерело відео: MEGOGO