Названо найкращого гравця матчу Україна - Хорватія на Євро-2023 U-21

Визнання удостоївся автор голу та асисту в складі української молодіжної збірної.
2023 г., 21 червня, 22:55
Україна перемогла Хорватію / Getty Images

Молодіжна збірна України стартувала з перемоги 2:0 над Хорватією на Євро-2023 U-21.

Після поєдинку УЄФА назвав найкращого гравця цього протистояння, який своїми результативними діями допоміг "синьо-жовтим" обіграти суперника.

Нагороду отримав вінгер української збірної Олексій Кащук, який на 19-й хвилині відкрив рахунок у матчі, а на початку другого тайму асистував Данилу Сікану.

"Забив перший м'яч за рахунок блискучого проходу на дриблінгу та впевненого завершення. Також допоміг забити другий гол, виконавши точний навіс. Окрім того, він завжди був небезпечний завдяки своєму дриблінгу. Дуже дисципліновано грав в обороні, опускаючись на рівень із півзахисниками, щоб зробити захисну схему команди міцною", - пише пресслужба УЄФА.

Раніше головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань висловився про перемогу над Хорватією.