Україна - Хорватія 2:0 відео голів і найкращих моментів матчу 21.06.2023

До вашої уваги огляд поєдинку молодіжних збірних на чемпіонаті Європи.
2023 г., 21 червня, 23:35
Україна здобула перемогу над Хорватією / Getty Images

У середу, 21 червня, молодіжна збірна України зустрічалася з Хорватією в першому турі групового етапу Євро-2023 U-21.

Підопічні Руслана Ротаня зуміли успішно стартувати на континентальній першості, здобувши перемогу над суперником із рахунком 2:0.

Збірна України вийшла вперед на 19-й хвилині зустрічі зусиллями Олексія Кащука. На початку другого тайму перевагу "синьо-жовтих" закріпив Данило Сікан. Асистував нападаючому все той же Кащук, який у підсумку був визнаний найкращим гравцем матчу.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Україна - Хорватія у першому турі Євро-2023 U-21:

Україна - Хорватія 2:0

Голи: Кащук, 19, Сікан, 48

Україна U-21: Трубін - Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко - Бондаренко, Бражко (Желізко, 83) - Кащук (В’юнник, 71), Криськів (Очеретько, 70), Брагару (Назаренко, 62) - Сікан (Судаков, 83).

Хорватія U-21: Котарскі - Сігур, Франьїч, Перковіч, Чоліна (Шего, 58) - Булат, Пршир (Годжа, 84), Качавенда (Стойковіч, 58) - Батуріна - Бельйо (Шиміч, 84), Фріган (Відовіч, 73).

Попередження: Качавенда, Стойковіч.

Джерело: Суспільне Спорт