Яремчук відзначився голом за Брюгге в товариському матчі

Український нападаючий допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу.
2023 г., 8 липня, 20:22
Роман Яремчук / clubbrugge.be

Український форвард Брюгге Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у товариському матчі.

"Чорно-сині" на тренувальному зборі зустрічалися в контрольному поєдинку з Беєрсхотом та здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Український нападаючий вийшов на заміну після перерви і на 53-й хвилині замкнув простріл у штрафний майданчик з правого флангу, встановивши остаточний результат матчу.

Нагадаємо, що минулого сезону Яремчук у складі Брюгге взяв участь у 27 матчах у всіх турнірах, записавши на свій рахунок два голи та три результативні передачі.

Раніше повідомлялось, що Брюгге підписав конкурента для Яремчука.