Шахтар у гольовій перестрілці виявився сильнішим за Утрехт

Обидва клуби покуражилися у товариській зустрічі.
2023 г., 22 липня, 17:25
Утрехт - Шахтар / fcshakhtar.com

У суботу, 22 липня, у рамках контрольного матчу Утрехт зустрічався із Шахтарем. Матч завершився перемогою номінальних гостей із рахунком 4:2.

Команди провели товариську гру за незвичайним форматом - 4 тайми по 30 хвилин.

Донецький клуб з перших хвилин пішов в атаку і швидко забив два голи, а скоріше взагалі вів з рахунком 3:0. Після цього "гірники" примудрилися пропустити двічі за три хвилини.

Ярослав Ракицький майже під завісу зустрічі забив четвертий м'яч, тим самим приніс Шахтарю перемогу.

Утрехт - Шахтар 2:4

Голи: Клайбер, 80, Буссаїд, 82 - Траоре, 1, В'юнник, 30, Судаков, 58, Ракицький, 84

Утрехт: де Кейзер, тер Авест, Ван дер Хоорн, Віргевер, Ель-Каруані, Броуерс, Турнстра, Сьонтьєнс, Азаркан, Дувікас, Рамселаар.

Шахтар: Різник (Трубін, 31), Гочолеїшвілі, Бондар, Матвієнко, Топалов, Бондаренко, Судаков, Криськів, Зубков (Тоїров, 45), В'юнник (Невертон, 31), Траоре.

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Шахтар Утрехт