Судді АПЛ компенсуватимуть час так само, як це було на ЧС-2022

Варто готуватися до того, що команди дограватимуть по десять хвилин у кожному таймі.
2023 г., 28 липня, 17:54
Арбітр АПЛ Джон Брукс / Getty Images

Чемпіонат світу 2022 року запам'ятався не лише місцем та часом проведення, а й тим, як довго тривали матчі.

ФІФА вирішила поекспериментувати, давши вказівки арбітрам додавати час за кожну паузу. У результаті це призвело до того, що навіть у першому таймі команди грали додаткові 7-10 хвилин, що помітно збільшило час поєдинку.

Як повідомляє Football Tweet з посиланням на The Guardian, у спробах зупинити втрату чистого ігрового часу, керівництво Англійської Прем'єр-ліги вирішило вдатися до аналогічний крок.

Так, наступного сезону англійські судді компенсуватимуть час, втрачений на святкування голу, штрафних ударах та пенальті.

Теоретично матчі можуть тривати стільки ж, скільки гри ЧС-2022. Минулого сезону середній ігровий час у матчі АПЛ склав 54 хвилини 49 секунд.