Манчестер Сіті в товариському матчі зазнав поразки від Атлетіко

"Матрасники" вдало скористалися ротацією на полі.
2023 г., 30 липня, 16:45
Манчестер Сіті - Атлетіко / Getty Images

У неділю, 30 липня, у рамках товариської зустрічі Манчестер Сіті грав проти Атлетіко. Матч завершився перемогою іспанців із рахунком 2:1.

Перший тайм "містяни" можуть занести собі в актив, адже вони контролювали м'яч, створювали небезпечні моменти і багато били по воротах, поки "матрацники" відсиджувалися в обороні.

Після зміни складів у другому таймі та відходу Ерлінга Холанда, Атлетіко сміливо пішов в атаку, забивши два голи протягом семи хвилин. Відзначилися Мемфіс Депай та Яннік Феррейра Карраско.

Лише під завісу зустрічі Манчестер Сіті зміг скоротити відставання. Гол на свій рахунок записав Рубен Діаш.

Манчестер Сіті - Атлетіко 1:2

Голи: Діаш, 85 - Депай, 67, Карраско, 74

Манчестер Сіті: Едерсон (Ортега, 46), Уокер (Жоау Канселу, 55), Стоунз (Аканджі, 55), Рубен Діаш, Лапорт (Серхіо Гомес, 55), Гриліш (Льюїс, 55), Бернарду Сілва (Ковачич, 55) , Родрі (Філліпс, 55), Фоден (Бобб, 55), Холанд (Макаті, 55), Альварес.

Атлетіко: Облак (Грбич, 46), Аспілікуета (Рікельме, 61), Ермосо (Костіс, 61), Сеюнджю, Вітцель (Моуріньо, 61), Коке (Барріос, 61), Де Поль (Льоренте, 61), Лемар (Сауль, 61), Ліно (Карраско, 61), Грізманн (Депай, 61), Мората (Корреа, 61).

Попередження: Аспілікуета (15), Серхіо Гомес (57), Філіпс (76), Сеюнджю (87).

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!