Кухаревичу на замітку - відео єдиного "українського" голу в історії Чемпіоншипа

ISPORT згадує, як Сергій Ребров забивав в другому англійському дивізіоні.
2023 г., 1 серпня, 13:20
Сергій Ребров / Getty Images

Вихованець львівського Руху Микола Кухаревич продовжить свою кар'єру у Великій Британії. Український футболіст уклав контракт з Суонсі, який виступає в Чемпіоншипі.

22-річний нападник уклав контракт на три роки із опцією продовження ще на сезон. Він гратиме під 19 номером.

ISPORT.ua розповідає про те, хто вже з українців зіграв у Чемпіоншипі.

Єдиний представник

Кумедно, що представництво України в Чемпіоншипі дуже скромне. Єдиним гравцем, який має такий досвід, є чинний головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Знаменитий футболіст провів один сезон у другій лізі за значимістю в Англії, граючи за Вест Гем. На його рахунку 26 ігор, у яких він забив один гол та виконав дві гольові передачі. Примітно, що єдиний забитий м'яч припав на камбек "молотобійців" у грі з Уотфордом.

Вест Гем на своєму полі приймав суперника, який до 21-ї хвилини вів у рахунку в два голи. Господарі не здалися та ще до перерви зрівняли рахунок. Фінальну точку, яка стала переможною для лондонців, поставив Ребров, забивши на старті другого тайму - 3:2.

Зазначимо, за підсумком сезону-2004/05 "молотобійці" стали шостими у турнірній таблиці, потрапивши до плей-офф. В результаті стикових ігор саме Вест Гем завоював підвищення до англійської Прем'єр-ліги.

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!