Манчестер Сіті - Арсенал 1:1 (1:4 пен): огляд матчу та результат гри 06.08.2023

"Каноніри" виграли перший трофей у новому сезоні.
2023 г., 6 серпня, 20:18
Манчестер Сіті - Арсенал / Getty Images

У неділю, 6 серпня, відбувся матч за Суперкубок Англії, де Манчестер Сіті зустрічався з Арсеналом. Матч завершився перемогою "канонірів" з рахунком 1:1 (4:1 пен).

Обидві команди з перших хвилин вирішили не задавати високого темпу, а м'яч себе під контроль забрали підопічні Пепа Гвардіоли. "Каноніри" наголосили на швидких контратаках.

У другій половині зустрічі у Манчестер Сіті відбулася низка замін, які стали ключовими для результату гри.

Кевін Де Брюйне і Коул Палмер, які вийшли на поле, організували забитий м'яч на 77-й хвилині, який мав принести клубу перемогу.

Арсенал зумів у час, що залишився, перевернути гру. На 90+11-й хвилині Леандро Троссард все ж таки заніс м'яч у ворота.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися підопічні Мікеля Артети, вигравши Суперкубок Англії (1:4).