Мюнхенці провели останній контрольний матч перед стартом сезону.
2023 г., 7 серпня, 20:19
Баварія - Монако  / Getty Images
Баварія - Монако / Getty Images

У понеділок, 7 серпня, відбулася товариська гра між Баварією та Монако. Переможцем зустрічі стали мюнхенці.

Спочатку французький колектив вийшов уперед. Такумі Мінаміно відзначився на 29-й хвилині з передачі Вісам Бен Йєддера.

Далі гравці Баварії до кінця першого тайму зуміли не лише зрівняти, а й вийти вперед, забезпечивши комфортну перевагу.

У другій половині зустрічі команди обмінялися голами, але на загальну картину це не вплинуло – 4:2 на користь мюнхенців.

Баварія - Монако 4:2

Голи: Лаймер, 31, Мусіала, 42, Гнабрі, 45+2 пенальті, Сане, 69 - Мінаміно, 29, Бен Йєддер, 64 пен

Володіння м'ячем: 57% – 43%
Удари: 20 - 13
Удари у ворота: 10 - 5
Фоли: 9 - 12

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!