Кочергін забив третій гол у сезоні за Ракув

Після результативних дій у відборі Ліги чемпіонів українець відзначився в чемпіонаті Польщі.
2023 г., 12 серпня, 09:45
Владислав Кочергін / rakow.com

Український півзахисник польського Ракува Владислав Кочергін записав на свій рахунок черговий результативний удар у новому сезоні.

Українець відзначився голом у виїзному матчі четвертого туру чемпіонату Польщі проти П'яста (1:2).

Кочергін вийшов на заміну на 61-й хвилині, а через 20 хвилин допоміг своїй команді зрівняти рахунок у зустрічі. Півзахисник отримав м'яч у штрафному майданчику і точно пробив у лівий нижній кут воріт суперника.

Утім, Ракув не зумів утримати нічийний результат - у компенсований до матчу час господарі поля вирвали перемогу завдяки автоголу.

Для Кочергіна цей гол став третім у дев'яти матчах у поточному сезоні та першим у чемпіонаті. Раніше український хавбек двічі забивав у кваліфікації Ліги чемпіонів - естонській Флорі та кіпрському Арісу.

Наразі Ракув після трьох зіграних матчів із чотирма очками посідає восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.

Раніше повідомлялося, що Ракув Кочергіна програв у матчі за Суперкубок Польщі.