Сельта - Реал 0:1: огляд матчу та результат гри 25.08.2023

Беллінгем знову став героєм зустрічі.
2023 г., 26 серпня, 00:29
Сельта - Реал / Getty Images

У п'ятницю, 25 серпня, у рамках третього туру чемпіонату Іспанії Сельта зустрічалася із Реалом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0

Вже на третій хвилині мадридці пропустили гол після подачі з кутового. М'яч у ближній кут пропустив Кепа Аррісабалага, проте після перегляду VAR взяття воріт було скасовано через фол в атаці.

Вже в другій половині гри більше моментів було Реал. Мадридський колектив йшов уперед і навіть зумів заробити 11-метровий, який не реалізував Родріго.

Знову рятувати команду довелося Джуду Беллінгему. Англієць на 81-й хвилині відзначився голом, принісши своїй команді перемогу, записавши у свою скарбничку вже четвертий гол у сезоні.