Манчестер Юнайтед - Ноттінгем Форест 3:2: огляд матчу та результат гри 26.08.2023

"Червоні дияволи" виявили характер.
2023 г., 26 серпня, 19:22
Манчестер Юнайтед  / Getty Images
Манчестер Юнайтед / Getty Images

У суботу, 26 серпня, у рамках третього туру АПЛ Манчестер Юнайтед приймав Ноттінгем Форест. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Вже за чотири хвилини "червоні дияволи" примудрилися пропустити два голи. Спочатку забив Тайво Авонійї, а потім відзначився і Віллі Болі.

Здавалося б, що результат зустрічі вже вирішено, проте "червоні дияволи" створили в час, що залишився, майже нереальне.

Вже з 17-ї хвилини пішов камбек манкуніанців. Спочатку забив Крістіан Еріксен, а вже в другій половині гри Манчестер Юнайтед вийшов уперед.

Каземіро та Бруну Фернандеш стали рятівниками команди, принісши їй важливі три очки.