Вільярреал - Барселона 3:4 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії 27.07.2023

Каталонський клуб зумів виграти у неймовірному поєдинку.
2023 г., 28 серпня, 07:40
Вільярреал - Барселона / Getty Images

У рамках третього туру Ла Ліги Вільярреал у своєму полі приймав Барселону.

Команди забили на двох сім голів, у результаті перемогу здобув каталонський гранд.

У першому таймі Вільярреал та Барселона забила по два голи, а після перерви господарі повели у рахунку, але "синьо-гранатові" перевершили суперника.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Вільярреал - Барселона:

Вільярреал — Барселона 3:4
Голи: Фойт, 26, Серлот, 40, Баена, 50 — Гаві, 12, де Йонг, 15, Торрес, 68, Левандовські, 71.

Вільярреал: Йоргенсен — Фойт, Габб'я, Куенка, Педраса — Терратс (Ахомач, 70), Капу (Деніс Суарес, 70), Парехо (Бреретон, 86), Баена (Моралес, 77) — Жерар Морено (Комесанья, 70), Серлот.

Барселона: тер Cтеген — Роберто, Кунде, Крістенсен (Ерік Гарсія, 46), Алонсо — Гюндоган (Фермін Лопес, 86), Ромеу (Ферран Торрес, 63), де Йонг — Ямаль (Фаті, 76), Левандовський, Гаві.

Попередження: Фойт, 45+5, Терратс, 57, Габб’я, 80 — Ямаль, 44, Левандовські, 45+5, Ерік Гарсія, 82

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!