Райо Вальєкано - Атлетіко 0:7: огляд матчу та результат гри 28.08.2023

Підопічні Дієго Сімеоне із задоволенням покуражилися над суперником, який нічого не зміг їм протиставити.
2023 г., 29 серпня, 00:45
Атлетіко Мадрид / Getty Images

У понеділок, 28 серпня, програму третього туру іспанської Ла Ліги закривали Райо Вальєкано та Атлетіко.

Як то кажуть, ніщо не віщувало біди. За останні десять особистих зустрічей команди жодного разу не забивали на двох більше трьох голів. Але цього вечора сталася якась аномалія.

"Матрацники" вийшли вперед уже на другій хвилині - відзначився найкращий гравець команди Антуан Грізманн.

Незабаром перевага гостей подвоїлася завдяки голу Мемфіса Депая. На жаль, у середині першого тайму нідерландець отримав травму та не зміг продовжити матч, замість нього на полі з'явився Альваро Мората.

Ще до перерви рахунок став розгромним завдяки Науелю Моліні. Але й після відпочинку команда Дієго Сімеоне не зупинилася (хоча наступного гола довелося чекати майже півгодини).

Показово, що навіть за такої гри і такої переваги на полі не з'явився Жоау Фелікс (треба було стежити за тим, що ти говориш).

За 17 хвилин матчу Атлетіко забив ще чотири рази: дублем відзначився Мората, ще по голу на свій рахунок записали Анхель Корреа і Маркос Льоренте.

Особливо варто виділити Родріго Де Пауля і, раптово, Сауля, які оформили дублі з асистів – і саме вони отримали найвищі оцінки за цю гру.

У підсумку Атлетіко завоював нищівну перемогу з рахунком 7:0, яка підняла його на друге місце таблиці чемпіонату Іспанії. Райо Вальєкано у свою чергу йде восьмим.

Статистика матчу Райо Вальєкано - Атлетико третього туру Ла Ліги

Райо Вальєкано - Атлетіко 0:7
Голи: Грізманн, 2, Депай, 16, Моліна, 36, Мората, 73, 84, Корреа, 79, Льоренте, 86.

Очікувані голи (xG): 0.23 – 2.09
Володіння м'ячем: 56% – 44%
Удари: 12 - 17
Удари у площину: 3 - 10
Фоли: 19 - 17

Райо Вальєкано: Дімітрієвскі - Балью, Ернандес, Лежен, Еспіно (Чавварія, 82) - Лопес (Сісс, 46), Валентін, Паласон (де Фрутос, 67), Трехо (Нтека, 46), Гарсія - де Томас (Камельо, 60) ).

Атлетіко: Облак - Моліна, Савич, Вітсель, Ермосо, Карраско (Ліно, 68) - Де Пауль (Льоренте, 68), Барріос (Сеюнджю, 76), Сауль - Грізманн (Корреа, 76), Депай (Мората, 35).

Попередження: Паласон, Лежен, Еспіно, Балью - Барріос, Грізманн, Ермосо.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі !