Челсі без Мудрика здобув важку перемогу над Вімблдоном

"Сині" пробилися до наступного етапу Кубка англійської ліги.
2023 г., 30 серпня, 23:53
Челсі - Вімблдон / Getty Images

У середу, 30 серпня, в рамках 1/32 фіналу Кубка англійської ліги Челсі приймав Вімблдон. Матч завершився перемогою лондонців із рахунком 2:1.

Першими у цій зустрічі відзначилися гості. На 19-й хвилині Джеймс Тіллі вдало реалізував пенальті, проте вже наприкінці першого тайму Чуквунонсо Мадуеке відновив паритет аналогічним ударом із 11-метрового.

Вже в середині другої половини гри Енцо Фернандес вивів "синіх" уперед, а як виявилося пізніше, гол аргентинця став переможним.

Зазначимо, цей матч через повалення пропускав український вінгер Челсі Михайло Мудрік.