Наполі - Лаціо 1:2: огляд матчу і результат гри 02.09.2023

Римляни здобули дебютну перемогу в цьому сезоні, а чинні чемпіони зазнали першої невдачі.
2023 г., 2 вересня, 23:48
Лаціо обіграв Наполі / Getty Images

У суботу, 2 вересня, Наполі приймав на своєму полі Лаціо в рамках третього туру італійської Серії А.

Віцечемпіони Італії зуміли здобути на виїзді дебютну перемогу в нинішньому розіграші національної першості, здолавши чинних володарів скудетто з рахунком 2:1.

Команда Мауріціо Саррі вийшла вперед після пів години гри. Луїс Альберто красиво переправив п'ятою м'яч у ближній кут воріт з меж воротарського. Проте вже за дві хвилини неаполітанцям вдалося вирівняти становище зусиллями Пьотра Зеліньскі.

Переможний для Лаціо гол на 52-й хвилині зустрічі на свій рахунок записав Даїті Камада, а згодом ще два забитих римлянами м'ячі були скасовані через офсайди після перегляду головним арбітром відеоповторів.

Для Наполі ця поразка стала першою після двох перемог на старті чемпіонату. Партенопейці з шістьма очками наразі посідають четверте місце в турнірній таблиці Серії А. Лаціо, набравши три бали, піднявся на 12-й рядок.