Німеччина - Японія 1:4 відео голів і найкращих моментів матчу 09.09.2023

Японці принизили німців перед їхніми власними вболівальниками.
2023 г., 10 вересня, 13:55
Німеччина розгромно програла Японії / Getty Images

У суботу, 9 вересня, збірна Німеччини у Вольфсбурзі провела товариський матч проти Японії.

Звільнена від кваліфікації Євро-2024 як господарка турніру Бундестім провалила черговий поєдинок у рамках підготовки до домашнього чемпіонату, розгромно програвши японцям із рахунком 1:4.

Німецька команда пропустила вже на 11-й хвилині зустрічі від Іто. Незабаром Сане вдалося вирівняти становище, але практично відразу Уеда знову вивів японську збірну вперед. Мінімальна перевага гостей зберігалася до кінця основного часу поєдинку, а потім Асано й Танака за дві хвилини своїми результативними ударами добили господарів поля.

Ця поразка стала третьою поспіль для підопічних Гансі Фліка. Раніше вони програли Колумбії (0:2) та Польщі (0:1). А до цього збірна Німеччини звела внічию матч із Україною (3:3) та поступилася Бельгії (2:3).