Інтер - Мілан 5:1 огляд та результат матчу чемпіонату Італії 16.09.2023

У чемпіонаті Італії визначився лідер турнірної таблиці.
2023 г., 16 вересня, 20:54
Інтер - Мілан / Getty Images

У суботу, 16 вересня, у рамках четвертого туру Серії А Інтер зустрічався із Міланом. Гра завершилася перемогою "нерадзуррі" з рахунком 5:1.

Матч почався вкрай сумно для "росонері", бо вже на п'ятій хвилині Генріх Мхітарян зумів відзначитись, вивівши свою команду вперед. Вже під завісу першого тайму Маркус Тюрам своїм чудо-голом подвоїв перевагу Інтера.

Другий тайм стартував не з забитих м'ячів, а зі зливи, під яку першим підлаштувався Мілан. Команда активно атакувала та знайшла свій гол на 57-й хвилині.

Рафаел Леау реалізував гарну комбінацію виходом віч-на-віч з голкіпером, скоротивши відставання від принципового суперника.

"Россонері" раділи недовго, адже далі "Інтер" вирішив оформити не просто впевнену перемогу, а й розгром.

Генріх Мхітарян оформив на 69-й хвилині дубль, після чого Хакан Чалханоглу відзначився з пенальті. Жирну крапку в цьому розгромі поставив Давіде Фраттезі. Мілан, як і раніше, залишається синім.

Статистика матчу чемпіонату Італії Інтер - Мілан

Інтер - Мілан 5:1

Голи: Мхітарян, 5, 69, Тюрам, 38, Чалханоглу, 79 пенальті, Фраттезі, 90+2 – Леау, 57

Очікувані голи (xG): 2.29 – 0.86
Володіння м'ячем: 39% – 61%
Удари: 14 - 8
Удари у ворота: 7 - 2

Інтер: Зоммер, Думфріс, Дарміан, Ачербі, Бастоні (де Врей, 74), Дімарко (Карлос Аугусто, 64), Мхітарян, Чалханоглу (Аслані, 81), Барелла (Фраттезі, 64), Тюрам (Арнауттович, 64).

Мілан: Меньян, Калабрія (Флоренці, 77), К'єр, Тіав, Ернандес, Круніч, Лофтус-Чік, Рейндерс (Йович, 77), Пулішич (Чуквуезе, 56), Рафаел Леау, Жиру (Окафор, 77).

Попередження: Тіав (24), Ернандес (61), Чалханоглу (72).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Інтер Мілан Серія А