Візела - Бенфіка 1:2 відео голів і найкращих моментів матчу 16.09.2023

Український голкіпер уперше захищав ворота лісабонської команди.
2023 г., 17 вересня, 08:35
Трубін дебютував за Бенфіку / slbenfica.pt

У суботу, 16 вересня, Бенфіка провела виїзний матч проти Візели у рамках п'ятого туру чемпіонату Португалії.

Лісабонська команда здобула перемогу з рахунком 2:1, а у її складі дебютував український голкіпер Анатолій Трубін, вийшовши на поле у старті.

Ще до перерви "орли" забезпечили собі перевагу в два м'ячі після результативних ударів Петара Муси та Анхеля Ді Марії, а у другій половині зустрічі пропустили з пенальті. На 70-й хвилині зустрічі Саму точно пробив з одинадцятиметрової позначки, розвівши м'яч та українського воротаря по різних кутах.

Зазначимо, що за дебютний матч Трубін отримав найнижчі оцінки у складі Бенфіки.