Борнмут - Челсі 0:0 огляд та результат матчу чемпіонату Англії 17.09.2023

Команди розійшлися миром.
2023 г., 17 вересня, 17:57
Борнмут - Челсі / Getty Images

У неділю, 17 вересня, у рамках п'ятого туру АПЛ Борнмут приймав Челсі. Матч завершився внічию з рахунком 0:0

Команди протягом двох таймів намацували слабкі місця суперника, проте нікому забити так і не вдалося. Лондонці створили більше моментів, але на завершальній стадії їм не щастило.

Зазначимо, Ілля Забарний провів за Борнмут повний матч, не відзначившись результативними діями.

У свою чергу вінгер Челсі Михайло Мудрик за 63 хвилини зумів лише заробити жовту картку.