Довбик відзначився другим голом і асистом за Жирону

Українець записав на свій рахунок дві результативні дії в матчі Ла Ліги з Мальоркою.
2023 г., 23 вересня, 16:35
Артем Довбик / Getty Images

У суботу, 23 вересня, Жирона провела домашній матч проти Мальорки в рамках шостого туру іспанської Прімери.

Обидва українці каталонської команди Віктор Циганков та Артем Довбик у цьому поєдинку вдруге поспіль разом вийшли на поле у стартовому складі.

Уже на початку зустрічі Циганков, зігравши рукою у своєму штрафному майданчику, "привіз" пенальті, який був реалізований, але в середині першого тайму Жирона відігралася зусиллями Давіда Лопеса.

А на 33-й хвилині матчу Довбик вивів каталонську команду вперед, відзначившись ударом із одинадцятиметрової позначки.

На 57-й хвилині поєдинку український нападник оформив ще й результативну передачу, асистувавши Савіо, який зробив рахунок 5:1 на користь Жирони.

Тепер в активі Довбика два голи та дві результативні передачі у шести матчах у складі Жирони.

Нагадаємо, на ISPORT доступна онлайн-трансляція матчу Жирона - Мальорка.

Джерело: MEGOGO