Сассуоло - Ювентус: огляд і результат матчу чемпіонату Італії 23.09.2023

"Зелено-чорні" не без проблем впоралися зі статуснішим суперником.
2023 г., 23 вересня, 21:03

У рамках п'ятого туру чемпіонату Італії Сассуоло на своєму полі приймав Ювентус.

Господарі матчу несподівано вийшли вперед на початку матчу, але трохи згодом гравець "зелено-чорних" Матеус Вінья прикрим чином нівелював старання своїх партерів, забивши автогол.

Однак, ще до перерви Сассуоло знову зміг вийти вперед. Гол на свій рахунок записав багаторічний лідер команди Доменіко Берарді.

Перед початком другого тайму обидва наставники внесли деякі зміни до складу, але довгий час ні Ювентус не міг зрівняти, ні Сассуоло подвоїти свою перевагу.

На 78 хвилині це нарешті змінилося. Федеріко К'єза зміг відновити паритет, але й рахунок 2:2 довго на табло не протримався, адже за 4 хвилини Андреа Пінамонті знову вивів свою команду вперед, а вже в компенсований час Берарді встановив крапку в матчі.

Після п'яти зіграних матчів у "зелено-чорних" 6 очок і 11 місце, а у "зебр" 10 пунктів і 4 позиція.

Статистика матчу чемпіонату Італії Сассуоло - Ювентус

Сассуоло - Ювентус 4:2

Голи: Лор'єнте, 12, Берарді, 41, 90+5, Пінамонті, 82 - Вінья (автогол), 21, К'єза, 78

xG: 0.95 - 1.06
Удари: 19 - 15
Удари в площину: 8 - 2
Володіння м'ячем: 42% - 58%

Сассуоло: Краньо, Тольян, Ерлич, Руан (Віті 46), Вінья (Д. Феррарі 90+1), Болока, Енріке, Берарді, Байрамі (Дефрель 85), Пінамонті (Кастільєхо 85), Лор'єнте (Педерсен 85).

Ювентус: Щесни, Гатті, Бремер, Даніло, МакКенні (Веа 60), Міретті (Фаджолі 46), Локателлі (Мілік 83), Рабіо, Костич (Айлінг-Джуніор 46), Влахович (Кін 76), К'єза.

Попередження: Болока 51, Берарді 58, Вінья 64, Пінамонті 83 – Рабіо 36, Даніло 55.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ювентус Сассуоло