Барселона оформила блискавичний камбек у матчі проти Сельти

Хаві може пишатися своєю командою.
2023 г., 23 вересня, 21:39
Барселона - Сельта / Getty Images

У суботу, 23 вересня, Барселона приймала вдома Сельту.

Починався матч для господарів вельми непогано, придавили суперника до воріт, зуміли створити небезпеку, але й Сельта приїхала не просто так. На 18-й хвилині гості створили перший по-справжньому небезпечний момент, тер Штеген перевів на кутовий удар Аспаса.

Однак після цього Барса не змогла навіть вийти зі своєї половини поля, розвалилася під пресингом і Ларсен відкрив рахунок. До кінця тайму команди продовжували загрожувати воротам одна одної, але до голу справа не дійшла.

Попри те, що в другому таймі гра продовжувала бути напруженою та сповненою моментів по обидва боки, гол довелося чекати до 76 хвилини, Дувікас подвоїв перевагу Сельти.

А через п'ять хвилин почався каталонський камбек. На 81-й хвилині Фелікс крутим пасом вивів Льову на побачення з голкіпером, ще за чотири хвилини поляк уже повернув інтригу в матч, яку зняв Канселу на 89-й хвилині. 3:2 Барселона перемагає в неймовірно важкому матчі.