Арсенал - Тоттенгем 2:2: огляд і результат матчу чемпіонату Англії 24.09.2023

Команди в інтенсивному футболі не змогли виявити найсильнішого.
2023 г., 24 вересня, 18:00
Арсенал - Тоттенгем / Getty Images

У неділю, 24 вересня, у рамках шостого туру АПЛ відбувся головний матч вихідних в Англії між Арсеналом та Тоттенгемом.

У першому таймі командам удалося обмінятися голами. На автогол Крістіана Ромеро відповів своїм забитим м'ячем Сон Хин Мін.

У другій половині гри господарі взяли ініціативу до своїх рук, кинувшись уперед. На 54-й хвилині Букайо Сака реалізував пенальті і вивавав свою команду вперед, проте вже за хвилину "каноніри" припустилися помилки і на табло знову став рівний результат.

У час, що залишився, команди намагалися створити той єдиний момент для завоювання трьох очок, проте інтенсивний і контактний футбол лондонських клубів завершився внічию 2:2.