ПСЖ - Марсель 4:0: огляд та результат матчу чемпіонату Франції 24.09.2023

Парижани здобули три очки вкрай високою ціною.
2023 г., 24 вересня, 23:37
ПСЖ / Getty Images

У неділю, 24 вересня, у рамках шостого туру Ліги 1 ПСЖ приймав на своєму полі Марсель. Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 4:0.

Перший тайм був сповнений подій. Спочатку ефектним ударом зі штрафного Ашраф Хакімі влучив у ворота суперника. Вже в середині 45-хвилинки попросив заміну Кіліан Мбаппе, відчувши дискомфорт у нозі.

Далі Рандаль Коло-Муані подвоїв перевагу своєї команди. Згодом Гонсалу Рамуш забив двічі, встановивши фінальний результат.

Гості намагалися щось зробити за 90 хвилин, проте згуртованість та рівень футболістів команди господарів не дозволив Марселю забити навіть один м'яч.