Мальорка - Барселона 2:2: огляд матчу та результат гри 26.09.2023

"Синьо-гранатові" вдруге цього сезону втратили очки, чим можуть скористатися Жирона та Реал
2023 г., 27 вересня, 00:36
Мальорка - Барселона / Getty Images

У вівторок, 26 вересня, на Естаді Мальорка Сон Муа відбувся матч сьомого туру іспанської Ла Ліги між Мальоркою та Барселоною.

Вже на 8-й хвилині поєдинку господарі поля шокували каталонців, вийшовши наперед зусиллями Ведата Муріки.

Ще до перерви підопічні Хаві Ернандеса встигли відновити паритет - відзначився Рафінья, проте Мальорка знову вийшла вперед, коли Мурікі записав на свій рахунок ще й асист на Абдона Пратса, котрий відзначився голом у роздягальню.

На 66-й хвилині головний арбітр зустрічі призначив пенальті за фол на Ламіні Ямалі, але після перегляду повтору він скасував своє рішення, помітивши симуляцію з боку 16-річного гравця.

Через деякий час "синьо-гранатові" все ж таки зрівняли рахунок - дебютним голом за Барселону відзначився Фермін Лопес.

Мальорка могла знову вийти вперед і вирвати перемогу, але з ударом Кайла Ларіна впорався Марк-Андре тер Штеген.

У підсумку команди розписали нічию 2:2. Барселона поки що утримує лідерство чемпіонату Іспанії з 17-ма очками, але вона може втратити його, коли зіграють решту команд. Мальорка піднялася на 15-е місце, маючи тепер в активі 6 очок.