Кальярі - Мілан 1:3: огляд матчу і результат гри 27.09.2023

"Россонері" здійснили камбек у виїзному поєдинку Серії А.
2023 г., 27 вересня, 21:42
Мілан обіграв Кальярі / Getty Images

У середу, 27 вересня, Мілан у рамках шостого туру Серії А зустрічався на виїзді з Кальярі.

Підопічні Стефано Піолі поступалися по ходу зустрічі, але зуміли здійснити камбек, здобувши зрештою вольову перемогу 3:1.

Команда Клаудіо Раньєрі відкрила рахунок на 29-й хвилині зустрічі після точного удару Зіто Лувумбо, але ще до перерви "росонері" відігралися і вийшли вперед зусиллями Ноа Окафора та Фікайо Томорі. У другому таймі Мілан Рубен Лофтус-Чік закріпив перевагу гостей.

Після цієї перемоги Мілан набрав 15 очок і піднявся на другий рядок у турнірній таблиці Серії А. Кальярі із двома балами розташувався на останньому місці.