Ліверпуль - Лестер: результат матчу

Не варто було "лисицям" забивати хлопцям Клоппа швидкий гол.
2023 г., 27 вересня, 23:44
Ліверпуль - Лестер / Getty Images

У середу, 27 вересня, Ліверпуль приймав удома Лестер у рамках Кубка англійської ліги.

"Лисиці" одразу ж забили швидкий гол, продавивши Цимікаса, полетіли в контратаку і відкрили рахунок. М'яч на свій рахунок записав Кейсі Макатир. До кінця першого тайму Ліверпуль зробив безліч спроб зрівняти рахунок, але дивом Лестеру вдавалося відбиватися.

А ось у другому таймі мерсисайдці помстилися супернику, забивши так само на третій хвилині тайму. Гакпо точним ударом у кут повернув рівність на полі. Однак хлопцям Клоппа нічия була ні до чого, тому Ліверпуль продовжив тиснути.

Але лише удача і каркас воріт допомагали "лисицям" аж до 70-ї хвилини, коли удар Собослаї здув павутину з дев'ятки Столарчика. А на 89-й хвилині Жота остаточно поховав інтригу 3:1, впевнена перемога Ліверпуля.