Челсі - Брайтон 1:0: огляд матчу і результат гри 27.09.2023

"Сині" перервали безвиграшну серію, мінімально здолавши команду Де Дзербі.
2023 г., 27 вересня, 23:48
Челсі обіграв Брайтон / Getty Images

У середу, 27 вересня, Челсі приймав на Стемфорд Брідж Брайтон у рамках 1/16 фіналу Кубка англійської ліги.

Лондонська команда змогла перервати триматчеву безвиграшну серію, під час якої "синім" ще й жодного разу не вдавалося забити, здолавши підопічних Роберто Де Дзербі з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цьому протистоянні на свій рахунок записав нападник Ніколас Джексон, вразивши ворота "чайок" на 50-й хвилині. Після форвард лондонців відзначився ще раз, але взяття воріт було скасоване через офсайд.

Український вінгер Михайло Мудрикк вийшов на матч у стартовому складі Челсі та був замінений на 68-й хвилині.