Валенсія - Реал Сосьєдад 0:1: огляд матчу і результат гри 27.09.2023

"Кажани" мінімально поступилися вдома Реал Сосьєдаду.
2023 г., 28 вересня, 01:02
Валенсія з Яремчуком поступилася Реал Сосьєдаду / valenciacf.com

У середу, 27 вересня, Валенсія приймала на своєму полі Реал Сосьєдад у рамках сьомого туру іспанської Ла Ліги.

Цей поєдинок став дебютним для нападаючого Романа Яремчука у складі "кажанів", а його нова команда зазнала мінімальної поразки з рахунком 0:1.

Господарі поля пропустили гол на 32-й хвилині, коли за Реал Сосьєдад відзначився Карлос Фернандес. А перед перервою Валенсія ще й залишилася у меншості - за друге попередження був вилучений Селім Амалла.

Яремчук вийшов на заміну на 74-й хвилині матчу. Український нападник намагався діяти активно, один раз пробив головою вище воріт, проте зрівняти рахунок господарям так і не вдалося.

Наразі Валенсія з десятьма очками посідає восьме місце у турнірній таблиці Ла Ліги. Реал Сосьєдад піднявся на п'яту сходинку з 12 балами.