Дніпро-1 потрапив у топ-40 найбільш домінуючих клубів світу

У першій п'ятірці немає жодного європейського гранда.
28 вересня, 14:40
СК Дніпро-1
СК Дніпро-1

Статистичний портал CIES провів чергове дослідження, яке цього разу було присвячене з'ясуванню найбільш домінуючого клубу світу.

За основу дослідження бралися дані взяті з порталу WyScout за співвідношенням таких показників, як: удари, удари зі штрафного майданчика суперника, успішні паси, успішні паси у фінальну третину. 

Перше місце в рейтингу посів болгарський Левскі Софія, середні показники якого в цих чотирьох категоріях (3.31) у сумі вищі, ніж у будь-якого іншого клубу з 69 ліг, що охоплені в дослідження. У середньому за матч Левскі робить на 3.6 удару, 3.44 удару зі штрафного майданчика суперника, 2.5 успішних пасу і 3.69 успішних пасу у фінальну третину більше, ніж їхні суперники.

До трійки найкращих також увійшли Лудогорець Разград і Црвена Звезда. Серед клубів із топ-5 - найкраща Баварія, яка розташувалася на 6 місці.

Найкращим клубом з України став Дніпро-1 із сумою показників у середньому 1.95. Це дало змогу клубу посісти 31 позицію, що вище за Челсі, Арсенал, Реал та Інтер. У середньому за матч "спортклубівці" б'ють на 1.7 удару, 2 удари з меж штрафного майданчика суперника частіше за їхніх опонентів і роблять на 2 успішних паси, 2 успішні передачі у фінальну третину більше

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Дніпро-1

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK