Кухаревич відзначився дебютним голом за Свонсі

Український нападник допоміг своїй команді розгромити суперника в матчі Чемпіоншипу.
2023 г., 30 вересня, 19:42
Микола Кухаревич / swanseacity.com

У суботу, 30 вересня, Свонсі в рамках дев'ятого туру англійського Чемпіоншипу зустрічався на виїзді з Міллволлом.

"Лебеді" розгромили свого суперника з рахунком 3:0, у чому їм допоміг український нападник Микола Кухаревич.

Українець вийшов на поле після перерви, а на 79-й хвилині поєдинку ударом головою замкнув подачу до штрафного майданчика, встановивши остаточний результат зустрічі.

Цей забитий м'яч став дебютним для 22-річного форварда за Свонсі.

Загалом український нападник провів сім матчів у складі "лебедів": п'ять у Чемпіоншипі та два у Кубку англійської ліги.

Нагадаємо, що влітку Кухаревич підписав зі Свонсі контракт на три роки з можливістю продовження ще на один сезон.