Атлетіко - Кадіс 3:2: огляд та результат матчу чемпіонату Іспанії 01.10.2023

"Матрасники" змогли перевернути хід зустрічі.
2023 г., 2 жовтня, 00:04
Атлетіко Мадрид / Getty Images

У неділю, 1 жовтня, у рамках восьмого туру Ла Ліги Атлетіко зустрічався із Кадісом. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Гостьова команда змогла шокувати іменитого суперника, ведучи до 27-ї хвилини у два м'ячі. Це змусило мадридців кинути усі сили в атаку.

Спочатку на 32-й хвилині Анхель Корреа скоротив відставання в рахунку, а на старті другої половини гри Ноель Моліна відновив паритет.

На 66-й хвилині той же Корреа знову забив, і як виявилося в підсумку, вирішальний гол у грі. Атлетіко виявив характер і забрав три бали у свою скарбничку.