Ювентус - Торіно 2:0: огляд матчу та результат гри 07.10.2023

"Зебри" зміцнилися на третій сходинці.
2023 г., 7 жовтня, 20:55
Ювентус - Торіно / Getty Images

У суботу, 7 жовтня, у рамках восьмого туру Серії А Ювентус зустрічався з Торіно. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Перша половина зустрічі не запам'яталася забитими м'ячами, а ось уже другий тайм порадував уболівальників, зокрема, саме фанатів "старої синьйори".

"Зебри" змогли забити на 47-й та 62-й хвилинах зустрічі, тим самим здобувши перемогу у принциповому дербі.

Після восьми турів Ювентус займає третій рядок з 17-ма балами, а Торіно йде на 12-му місці, набравши 9 очок.