Миколенко в першому таймі - це просто Мальдіні: реакція Мережі на виступ Віталія проти Салаха

ISPORT подивився, що писали фанати в соціальних мережах про гру українця з Ліверпулем.
2023 г., 21 жовтня, 17:26
Віталій Миколенко та Мохаммед Салах / Getty Images

У рамках дев'ятого туру чемпіонату Англії Ліверпуль на своєму полі обіграв Евертон (2:0).

Український футболіст "ірисок" Віталій Миколенко відіграв практично повний поєдинок.

Своєю грою він приніс багато користі команді, за що увійшов до списку найкращих гравців Евертона в матчі.

ISPORT вивчив те, що писали вболівальники за підсумком гри українця.

"Миколенку має бути противно дивитися на те, як Салаху дають забити гол на останніх хвилинах після того, як він з'їдав його весь матч"

"Миклоленко в першому таймі з Ліверпулем".

"Твіт із вдячністю Віталію. Він сьогодні прекрасний".