Бєсєдін відзначився другим голом за Ордабаси

Український форвард не пішов з поля без забитого м'яча в матчі проти Шахтаря Караганди
2023 г., 22 жовтня, 17:21
Артем Бєсєдін / Instagram

У рамках 25 туру чемпіонату Казахстану Ордабаси Артема Бєсєдіна зустрічається з Шахтарем із Караганди.

На 27 хвилині матчу господарі довели рахунок до розгромного, забивши третій гол у матчі. Автором м'яча став український форвард Артем Бесєдін.

На момент написання новини в матчі триває другий тайм. Рахунок - 3:1 на користь Ордабаси.

У live таблиці колектив українця йде на першому місці випереджаючи Астану на 5 очок.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Артем Бєсєдін Ордабаси