Довбик відзначився дублем за Жирону

Українець допоміг команді вийти вперед.
2023 г., 22 жовтня, 18:18
Артем Довбик / Getty Images

У неділю, 22 жовтня, у рамках десятого туру Ла Ліги Жирона приймає Альмерію. Після першого тайму рахунок на табло 3:2.

Господарі поступалися вже на 24-й хвилині у два м'ячі, проте Іван Мартін скоротив відставання у грі, а потім відзначився і Артем Довбик.

Український футболіст на 39-й хвилині скоротив відставання після удару зі штрафного майданчика, а через кілька миттєвостей форвард і зовсім вивів команду вперед. Він вдало розібрався із захисниками і пробив точно у дальній кут.

Таким чином гравець оформив дубль, при цьому Довбик увійшов до п'ятірки найкращих бомбардирів, забивши за 10 ігор п'ять голів.

Раніше повідомлялося, що Жирона приєдналася до глобального тренду, використавши для цього Циганкова.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Жирона Артем Довбик