Баварія знищила Дармштадт 98 у матчі з трьома вилученнями

Мюнхенці покуражилися на повну.
2023 г., 28 жовтня, 18:26
Баварія - Дармштадт 98 / Getty Images

У суботу, 28 жовтня, Баварія на своєму полі приймала Дармштадт 98.

Матч одразу ж пішов не за мюнхенським сценарієм, Кімміх помилився і довелося фолити на червону картку. Однак Баварія ніби й не помітила втратила гравця і продовжила тиснути.

На 19-й хвилині фолить уже захисник гостей і отримує жовту, арбітр вказує на точку. Однак після перегляду ВАР змінює своє рішення, Гьясула отримує червону, а Баварія - штрафний. Граючи десять на десять команди намагалися бути легковажними аж до 41-ї хвилини, коли інший захисник Дамрштадта знову не сфолив на червону картку.

На другий тайм мюнхенці вийшли вже в більшості й нарешті показали різницю в рівні. На 51-й хвилині рахунок відкриває Кейн, на 57-й Сане подвоює, одразу після цього забиває Мусіала і знову Сане. І тут гості посипалися. Кейн ударом майже з середини поля записав дубль на свій рахунок, потім і Мусіала відзначився дублем, і один гол оформив ветеран Мюллер. Наприкінці Гаррі поставив крапку в матчі, оформивши хет-трик. 8:0 - чудовий рахунок для подібної зустрічі.