Арсенал - Шеффілд Юнайтед 5:0: огляд матчу і результат гри 28.10.2023

Лондонський колектив впевнено розібрався із Шеффілд Юнайтед.
2023 г., 28 жовтня, 19:08
Арсенал розібрався з Шеффілд Юнайтед / Getty Images

У суботу, 28 жовтня, лондонський Арсенал у рамках десятого туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Шеффілд Юнайтед.

Підопічні Мікеля Артети не відчули проблем з останньою командою чемпіонату, здобувши розгромну перемогу з рахунком 5:0.

Героєм зустрічі став нападник "канонірів" Едді Нкетіа, який оформив хет-трик. У середині першого тайму англійський форвард відкрив рахунок у матчі після передачі Деклана Райса, на початку другої половини поєдинку він скористався невдалою скидкою голкіпера суперника, розстрілявши ворота, а на 58-й хвилині забив утретє, точно відправивши м'яч у дев'ятку з дальньої дистанції.

Наприкінці матчу лондонці добили суперника, ще двічі вразивши його ворота. На 88-й хвилині Фабіу Вієйра реалізував пенальті, а в компенсований час Такехіро Томіясу поставив крапку у протистоянні.

Український захисник "канонірів" Олександр Зінченко вийшов на цю гру в стартовому складі та провів на полі весь матч.

Арсенал наразі з 24 очками займає другий рядок у турнірній таблиці АПЛ, відстаючи від лідируючого Тоттенгема на два бали. Шеффілд Юнайтед усього з одним пунктом розташувався на останньому місці.

Фоли: 9 - 13

Арсенал: Рая - Вайт (Томіясу 66), Саліба, Ківьйор, Зінченко - Сміт-Роу (Вієйра 73), Райс (Нелсон 73), Гаверц - Сака (Нелсон 73), Нкетіа, Мартінеллі (Троссард 66)

Шеффілд Юнайтед: Фодерінгем - Богл (Балдок 71), Трасті, Робінсон, Томас - Норвуд, Бен Сліман (Озборн 59), Соуза - Макеті (Флек 71), Хамер (Оне 83) - Брюстер (Арчер 59)

Попередження: Озборн 60, Богл 70, Норвуд 87.