Трубін відбив пенальті в чемпіонаті Португалії

Українець знову показав себе з хорошого боку.
2023 г., 28 жовтня, 21:32
Анатолій Трубін / Getty Images

У рамках чемпіонату Португалії Бенфіка Анатолія Трубіна зустрічається з Каса Пією.

На 54 хвилині Каса Пія заробила пенальті. До точки підійшов Феліпе Кардосо, але переграти українського голкіпера йому не вдалося.

Трубін впорався з ударом і відбив другий пенальті з моменту переходу в стан лісабонців.

На момент написання новини в матчі триває другий тайм. Рахунок - 1:0 на користь Бенфіки, за "орлів" забив Жоау Маріо.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Анатолій Трубін