Судді скасували обидва голи форварда Ювентуса

Мойзе Кін після заміни навіть не став додивлятися матч.
2023 г., 29 жовтня, 00:24
Мойзе Кін / Getty Images

Мойзе Кін двічі відзначився в матчі Ювентус - Верона, проте судді не зарахували обидва голи форварда.

Італієць відкрив рахунок на 13-й хвилині, проте ВАР зафіксував мінімальний офсайд і скасував гол. На 53-й хвилині за рахунку 0:0 Кін забив знову, і знову судді не стали зараховувати взяття воріт.

Головний арбітр матчу Ерманно Фелічіані особисто переглянув епізод, і побачив фол у діях фтуболістів Ювентуса.

За 10 хвилин Массіміліано Аллегрі ухвалив рішення замінити форварда, і той одразу вирушив у підтрибунку. На 90+7 хвилині Андреа Камбіассо все ж забив чистий гол і тим самим врятував "бьянконері".

Раніше повідомлялося, що Шахтар ухвалив рішення щодо легіонера, який не хоче повертатися в Україну.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ювентус Мойзе Кін