Боруссія Д - Гоффенгайм 1:0: огляд матчу і результат гри 01.11.2023

"Джмелі" здолали суперника з мінімальною перевагою.
2023 г., 1 листопада, 21:32
Боруссія Д обіграла Гоффенгайм / Getty Images

У середу, 1 листопада, дортмундська Боруссія приймала на своєму полі Гоффенгайм у рамках 1/16 фіналу Кубка Німеччини.

Підопічні Едіна Терзіча зуміли завоювати путівку до наступного раунду турніру, здобувши над суперником мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

"Джмелі" святкували успіх у протистоянні завдяки голу Марко Ройса, який на 43-й хвилині, отримавши перед воротами передачу від Джеймі Байно-Гіттенса, переправив м'яч у дев'ятку.

Гостям кілька хвилин довелося догравати у меншості, коли у компенсований час друге попередження отримав Озан Кабак.